Серпень 2016

Міжнародний фольклорний фестиваль "Етновир"

Дата проведення: 24-28 серпня 2016 року
Місце проведення: Площа Ринок, Центральна частина міста Львова,

Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир», який відбувається під егідою Організацій фестивалів фольклору і традиційних мистецтв (CIOFF), що діє при ЮНЕСКО, збирає у Львові колективи з багатьох країн світу – не лише слов’янські з України, Чехії, Польщі та Македонії, а й із Франції (Мартініки), Ізраїлю (Палестинської автономії), Індії, Мексики, Кіпру, Португалії, Того, Індонезії, Бразилії, Іспанії. Експресивні танцювальні мініатюри поєднуватимуть традиційний фольклор, давні храмові і жваві сучасні танці.
Найактуальніша інформація про новини культури і туризму міста Львова. Все про заходи, які відбуваються у Львові, новинки з туристичної галузі та важливі події з культурного життя міста: фестивалі, концерти, конференції, виставки, проекти.
Інформація про музеї, галереї, бібліотеки, театри, концертні та виставкові зали, кінотеатри. Сплануйте своє дозвілля завдяки календарю подій з переліком заходів, які відбуватимуться у місті.
Інформація про туристичні об’єкти Львова, активний відпочинок та розваги у місті. Проживання, довідкова інформація, екскурсії по місту та інші корисні пропозиції щодо перебування у Львові.
Інтерактивна мапа міста Львова дозволяє кожному легко знайти місцезнаходження закладів культури та туристичних об’єктів. Користуйтесь мапою та дізнавайтесь більше про те, що Вас цікавить.