Календар подій

березень 2016

Національне Свято Шоколаду

Дата проведення: 4-8 березня
Місце проведення: Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)
Місто Лева готується до грандіозного Національного Свята Шоколаду. Незабаром у Львівському палаці мистецтв ви поринете в атмосферу «абсолютного шоколаду», вас приємно здивують смак та різноманіття шоколадних солодощів, майстер-класи від найкращих шоколатьє , і ви напевне проведете найкращі «шоколадні» вихідні у своєму житті!

Шевченківські дні у Львові

Традиція вшановувати пам’ять Тараса Шевченка в березні має у Львові давню історію. Центром святкувань стає майданчик біля пам'ятника Т. Шевченку, де звучать його поезії, пісні і кожен охочий може пізнати і осягнути “свого” Шевченка, який увійшов у кожен дім не лише “Кобзарем”, а й своєю життєвою позицією Великого Українця.

квітень 2016

V Фестиваль Писанок у Львові

Дата проведення: Квітень 2016 р.
Місце проведення: центральна частина міста
Сайт: www.pysanka.lviv.ua

Великдень – найочікуваніше християнське свято в році. Великдень – «Великий день» для єдності родини, це час, коли рідні та друзі ходять один до одного на гостини, збираються за урочистим столом, з добрими думками після тривалого посту розговляються великодніми стравами, діляться радістю та достатком.
травень 2016

Міжнародний фестиваль «Флюгери Львова»

Етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова», який є однією з найбільш очікуваних, вишуканих та нестандартних подій міста, цього року відбуватиметься вдев’яте. Як і завжди, фестиваль розташується у самому серці Львова – у внутрішньому дворику Ратуші.

День Матері

В Галичині Свято Матері традиційно припадає на другу неділю травня. На площі Ринок, у Музеї народної архітектури та побуту (Шевченківському гаю) у Львові з нагоди цього свята в місті відбувається низка подій: діти дарують матерям свої таланти, власноруч виготовлені невеличкі подарунки.

Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «Wiz–Art»

Дата проведення:  21-24 травня 2016 року
Місце проведення: Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «Wiz–Art» відображає актуальний стан, тенденції розвитку короткометражного кіно і візуального мистецтва в Україні та й у світі загалом. Метою фестивалю є створення міцної платформи для обміну досвідом, обговорень, навчання, налагодження співпраці між мистецькими середовищами у світі, а також європейська інтеграція України через культуру. 

червень 2016

Alfa Jazz Fest 2016

Alfa Jazz Festival – джазовий фестиваль міжнародного масштабу. Фестиваль не тільки збере кращих джазових музикантів світу, він подарує місту чудові літні вихідні в кращих традиціях європейських музичних подій. Хвиля джазу нахлине на столицю Західної України, затопить найвищі флюгери старого міста і розчинить всіх його гостей у джазовому коктейлі з чудової музики і незабутніх вражень.
серпень 2016

Міжнародний фольклорний фестиваль "Етновир"

Дата проведення: 24-28 серпня 2016 року
Місце проведення: Площа Ринок, Центральна частина міста Львова,

Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир», який відбувається під егідою Організацій фестивалів фольклору і традиційних мистецтв (CIOFF), що діє при ЮНЕСКО, збирає у Львові колективи з багатьох країн світу – не лише слов’янські з України, Чехії, Польщі та Македонії, а й із Франції (Мартініки), Ізраїлю (Палестинської автономії), Індії, Мексики, Кіпру, Португалії, Того, Індонезії, Бразилії, Іспанії. Експресивні танцювальні мініатюри поєднуватимуть традиційний фольклор, давні храмові і жваві сучасні танці.
вересень 2016

Форум видавців у Львові

Дата проведення: 15-18 вересня 2016 року
Місце проведення:
Львівський Палац Мистецтв
15-18 вересня 2016 року відбудеться Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові» – найголовніша і найочікуваніша в Україні книжкова, літературна, культурна подія року. В рамках «Форуму видавців у Львові», як завжди, – і улюблені традиційні заходи, і багато новацій.

LVIV COFFEE FESTIVAL

Дата проведення: 22-25 вересня 2016 року
Місце проведення: Палац Мистецтв
LVIV COFFEE FESTIVAL єднає людей. Ми створимо особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави.

Lviv Fashion Week / Львівський тиждень моди

Традиційно навесні та восени у Львові проходять Тижні Моди. Впродовж трьох днів на подіумі “Lviv Fashion Week” демонструється близько тридцяти колекцій дизайнерів з України та з-за кордону. Окрім fashion-показів, щосезону проводяться виставки сучасного мистецтва - живопису, графіки, фотографії, які доповнюють загальну креативну атмосферу.

жовтень 2016

Свято сиру і вина у Львові

Дата проведення: 21-23 жовтня 2016 року
Місце проведення: площа перед Палацом мистецтв
Свято сиру і вина у Львові стане гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, відвідати ярмарок, забави, конкурси, концерти музичних колективів та безумовно скуштувати доброго сиру та хорошого вина. Свято чекає на справжніх гурманів!
січень 2017

Різдво в Гаю

7 - 9 січня , 12.00 - 17.30
Музей народної архітектури та побуту "Шевченківський Гай" (вул. Чернеча гора, 1)

7-9 січня у Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» організують свято «Різдво в Гаю» – місце зустрічі львівських родин, друзів та гостей міста. Традиційно відкриють свої двері садиби гаю, де відбуватимуться майстер-класи, читання різдвяних казок, гості спільно колядуватимуть від хати до хати, що створить особливу родинну атмосферу.

IX Міське Свято Пампуха

Дата проведення: 7-9 січня 2017 року
Місце проведення:  Шевченківський гай

У рамках проекту «Різдво в Гаю» відбудеться традиційне та улюблене Свято Пампуха, що пройде 7-9 січня у Шевченківському гаю. Гості Свята матимуть змогу долучитися до давніх звичаїв та насолодитися виступами найкращих вуличних вертепів та дитячих ансамблів, різдвяними виставами, відвідати великий ярмарок, який щедро частуватиме численними різдвяними стравами, а саме – медовою кутею, духмяним узваром та іншими смаколиками.

Фестиваль "Спалах Різдвяної звізди"

Дата проведення: 7-8 січня 2017 року
Традиційне вертепне дійство на Різдво у Львові розпочинається у Музеї народної архітектури та побуту (Чернеча Гора, 1). Тут зможете потрапити в атмосферу давнього села, де хатки сповнені сімейним затишком, де у колі рідних по духу людей звучить дзвінка коляда у сяйві різдвяних звізд
грудень 2017

Львівський Різдвяний ярмарoк

Дата проведення: 10 грудня 2016 р. – 15 січня 2017 р.
Місце проведення: пр. Свободи, площа Ринок
Щорічний Різдвяний Ярмарок – епіцентр святкувань із безліччю цікавих заходів та подій: співи, веселощі, солодощі та гаряче вино, мед, вареники, сувеніри та подарунки, колядки та забави, тепла святкова атмосфера.