Міжнародний фестиваль «Флюгери Львова»


травень 2016

Дата проведення: 1 - 4 травня 2016 року
Місце проведення: площа Ринок, 1 (внутрішній дворик Ратуші)
Сайт: www.dzyga.com.ua
Тел.: (032) 244 47 78


Етно–джазовий фестиваль «Флюгери Львова» щороку поєднує на одній сцені різноманітні відтінки етномузики із виступами джазових виконавців. Фестиваль проходить у внутрішньому дворику Ратуші, що додає особливої атмосфери самому дійству. Уперше «Флюгери» прозвучали у 2003 році, і кожного наступного року фест збільшує свої масштаби та приєднує до програми літературні акції, хепенінги, медійні проекти. Традиційними стали також «Ранкові прокидання» з гуртом «Мертвий Півень», що згуртовує кілька поколінь поціновувачів цієї команди. Кожен день «Флюгерів» переповнюється людьми, музикою, радістю і... дощем, що змушує танцювальників під сценою розквітати кольоровими парасольками.


Упродовж десяти років на «Флюгерах» виступило понад 150 колективів, тобто близько пів тисячі митців. Окрім якнайрізноманітніших відтінків етно та джазу на «Флюгерах» відбувалися і театральні акції, і мультимедійні презентації,  гепенінги з перфомансами, літературні читання та різноманітні естетичні провокації. 


Етно–джазовий фестиваль «Флюгери Львова» щороку поєднує на одній сцені різноманітні відтінки етномузики із виступами джазових виконавців. Кожен день «Флюгерів» переповнюється людьми, музикою, радістю і... дощем, що змушує танцювальників під сценою розквітати кольоровими парасольками. Ви матимете змогу поринути у вир світу джазової музики, зустрітися із старими, добре знайомими виконавцями, познайомитись із новими та просто гарно відпочити.